Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/users/boss/public_html/swiat-lokat.pl/fp-includes/core/core.fpdb.class.php on line 302
Świat Lokat

Świat Lokat

Prywatne rozważania Helgi o lokatach

  • środa, wrzesień 28, 2016

Obecnie nie chcemy już korzystać z produktów, przy których pozyskaniu trzeba przechodzić skomplikowane formalności i dostarczać zaświadczenia od pracodawcy. Banki nie mogąc być obojętne na nasze potrzeby, starają się dostarczać coraz to korzystniejsze rozwiązania z niskimi kosztami, jak i bardziej dostępne. Do lamusa odchodzą zatem zaświadczenia o dochodach jako jedne z najbardziej uciążliwych dokumentów. Banki wiedzą o tym, że chętniej sięgniemy po kredyt nieobarczony wymogiem dokumentowania dochodu, dlatego też omijają ten wymóg w procesie finansowania. Dlatego też obecnie można bez problemu złożyć proste oświadczenie o tym, gdzie się pracuje i ile zarabia.

Możesz zatem bez większego problemu zdobyć potrzebne Ci pieniądze, nie tylko omijając część formalności, ale dodatkowo otrzymać pieniądze znacznie szybciej niż kiedyś na swój rachunek.

Obecnie banki wzorem parabanków wprowadziły ekspresowe kredyty gotówkowe udzielane w pełni przez internet. Charakteryzują się one krótkim okresem wydania wstępnej decyzji kredytowej, co zwykle nie trwa dłużej niż 5 minut, a pieniądze są przelewane na konto wnioskodawcy niemal natychmiast po niej.

Jeżeli zatem potrzebujesz szybkiego wsparcia finansowego, to właśnie te szybkie kredyty bez zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu będą dla Ciebie najodpowiedniejsze. Dzięki nim omijasz część czasochłonnych formalności i zyskujesz możliwość komfortowego ubiegania się o finansowanie. Jest to znakomita alternatywa dla dużo droższych pożyczek w parabankach.

Produkty dostępne na dzień dzisiejszy poza bardzo atrakcyjnymi warunkami finansowymi, umożliwiają także zminimalizowanie wszystkich formalności. Kredyt można dostać w kilku krokach bez zaświadczenia o zarobkach, które można zamienić na oświadczenie o dochodach, wyciąg z konta lub PIT-u za ubiegły rok. Oświadczenie o dochodach składa się przy okazji wypełniania wniosku o przyznanie kredytu, podając, w jakiej wysokości dochód się uzyskuje i z jakiego tytułu on pochodzi. Dostarczając wyciąg z konta, pozwalamy bankowi na zweryfikowanie zdolności kredytowej na postawie wpływów na nie.

Dodatkowo obecnie banki udostępniają wiele promocji, dzięki którym oprócz uproszczonych procedur można zyskać atrakcyjne warunki finansowania. Można skorzystać z obniżonej prowizji, zredukowanego oprocentowania, czy też dodatkowych usług oferowanych do kredytu. Banki udostępniają programy lojalnościowe, bonusy we współpracy z partnerami zewnętrznymi, można na przykład otrzymać zniżki w danej sieci sklepów. Wszystko, aby nas przyciągnąć i zachęcić do skorzystania z usług.

Posted by helga at 13:38:42.