Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/users/boss/public_html/swiat-lokat.pl/fp-includes/core/core.fpdb.class.php on line 302
Świat Lokat

Świat Lokat

Prywatne rozważania Helgi o lokatach

  • czwartek, styczeń 18, 2018

Kredyt gotówkowy w Banku BZ WBK.

Sprawdzając najlepsze oferty kredytów gotówkowych na kwotę 10 tysięcy złotych z rozłożeniem ich na okres kredytowania wynoszący 24 miesiące zaczniemy od sprawdzenia oferty kredytu gotówkowego z kontem jakie chcę oferowanego przez Bank BZ WBK. W tym banku dla takiej kwoty kredytu Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania ma wartość 10,53% w skali roku. Możemy również liczyć na oprocentowanie nominalne w wysokości 4,99% w skali roku. Za udzielenie nam zobowiązania bank naliczy sobie zapłatę w postaci prowizji. Jej wysokość to 499 złotych. Decydując się na tą ofertę nie trzeba będzie wykupić ubezpieczenia kredytu. Dla takich parametrów kredytu nie musimy przedstawiać w banku zaświadczenia o dochodach. Nie jest to potrzebne, aby móc zaciągnąć zobowiązanie. Niektórzy klienci będą musieli takie zaświadczenie jednak przedstawić, jeżeli chcą otrzymać w banku kredyt. Nie będziemy musieli mieć również żadnego zabezpieczenia dla naszego zobowiązania. Jest to duża zaleta kredytu i tym samym oferta jest godna uwagi.

Pożyczka ekspresowa w Banku Pekao.

Kolejną z ofert jakie warto sprawdzić jest pożyczka ekspresowa w Banku Pekao. Decydując się na dwuletnie zobowiązanie na kwotę 10 tysięcy złotych w ramach pożyczki ekspresowej Rzeczywista Roczna Stopa Opracowania ma wartość 17,11%. Bank oferuje nam oprocentowanie nominalne w wysokości 10% w skali roku. Za udzielenie nam kredytu bank naliczy nam prowizję w wysokości 600 złotych. Nie jest wymagane ubezpieczenie zobowiązania. Dla założeń jakie sobie obraliśmy kredyt możemy wziąć bez żadnego zaświadczenia o dochodach. Nie będzie nam również potrzebna zgoda współmałżonka, ani też zabezpieczenie naszego zobowiązania. Oferta jest dosyć ciekawą propozycją jaką warto wziąć pod uwagę szukając zobowiązania dla siebie. Pożyczka ekspresowa to szybkie zobowiązanie z ograniczeniem formalności do minimum.

Mini ratka Pożyczka na nowo w PKO Banku Polskim.

W Banku Polskim możemy skorzystać z bardzo ciekawej oferty mini ratki, zwanej pożyczka na nowo. Dla naszego kredytu dwuletniego na kwotę 10 tysięcy złotych, RRSO będzie wynosiło 28,43%. W porównaniu do dwóch poprzednich ofert w tej poziom RRSO jest największy. Oprocentowanie nominalne na jakie możemy liczyć w ramach tej oferty wynosi 9,99% w skali roku. Tytułem prowizji zapłacimy w ramach tej oferty kwotę 699 złotych. Ubezpieczenie kredytu gotówkowego pobierane jest z góry i kredytowane. Od naszej kwoty 10 tysięcy tytułem ubezpieczenia zapłacimy 840 złotych. Pakiety ubezpieczenia przygotowywane są we współpracy z PKO ubezpieczenia. Dla kredytu na taką kwotę nie jest konieczne przedstawianie w banku zaświadczenia o dochodach, ani też nie będzie potrzebna zgoda współmałżonka. Nie jest również wymagane żadne inne zabezpieczenie zobowiązania. Mini ratka cieszy się sporą popularnością wśród klientów. Jest to zobowiązanie może nie najtańsze, ale wszelkie inne warunki kredytowania są na tyle korzystne, że oferta zyskuje w oczach kredytobiorców, jeżeli nie interesuje Cię temat kredytów to zajrzyj na Moja-Skarbonka.pl, gdzie znajdziesz najlepsze lokaty.

Posted by helga at 12:57:59.