Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/users/boss/public_html/swiat-lokat.pl/fp-includes/core/core.fpdb.class.php on line 302
Świat Lokat

Świat Lokat

Prywatne rozważania Helgi o lokatach

  • piątek, lipiec 20, 2018

Lokata Happy w Idea Banku.

Pierwszą z lokat krótkoterminowych jaką omówimy jest lokata happy proponowana przez Idea Bank. Jest to lokata na jaką można wpłacić od 500 do 10 000 złotych. Jest to lokata dwumiesięczna jaką założymy bez konieczności zakładania konta bankowego. Jest to obecnie najlepsza lokata krótkoterminowa jaką znajdziemy na rynku. Jest ona wręcz idealna dla tych wszystkich klientów, którzy zakładają lokatę pierwszy raz w życiu. Bank nie wymaga od klientów ani zakładania konta osobistego, ani też dobierania innych produktów, co podnosi atrakcyjność tej oferty. Oferta dla jednego klienta dostępna jest tylko jeden raz i co ważne nie można posiadać nigdy wcześniej żadnych produktów finansowych w Idea Banku, ani też w Lion’s Banku. Prowadzony jest przez bank zupełnie bezpłatny rachunek osobisty znany jako Idea Konto. Na lokatę można wpłacić dowolne środki, a odsetki kapitalizowane są na koniec okresu. Lokata ma charakter odnawialny, co oznacza że bank odnawia ją automatycznie. Depozyt założymy przez internet lub w oddziale Idea Banku. Zrywając depozyt przed czasem czeka nas utrata odsetek. Lokatę Happy możemy założyć również na okres jednego miesiąca, ale wówczas jej oprocentowanie spadnie do 3% w skali roku.

Lokata LOGujesz- LOKujesz w Eurobanku.

Druga z propozycji to Lokata LOGujesz- LOKujesz w Eurobanku. Jest to lokata z oprocentowaniem w wysokości 3,5% w skali roku. Na tą lokatę miesięczną możemy wpłacić od 200 do 10 000 złotych. Minusem tej oferty jest konieczność posiadania w Eurobanku konta osobistego typu Active lub Prestiage. Depozyt możemy założyć w przeciągu siedmiu dni od momentu aktywacji aplikacji mobilnej. Eurobank założy nam całkowicie bezpłatny rachunek osobisty Nest Konto. Oprocentowanie na jakie możemy liczyć jest stałe, a oferta przygotowana została zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku. Na lokatę możemy wpłacić tylko nowe środki, którymi jest nic innego jak ponad sumę aktywów jakie udało nam się zgromadzić w Nest Banku. Klienci mogą liczyć na kapitalizację odsetek na koniec okresu. Jest to lokata odnawialna na warunkach standardowej Nest Lokaty. depozyt możemy założyć w oddziale lub przez Internet. Nie ma ograniczeń co do maksymalnej liczby lokat jaką może założyć jeden klient, ale jeżeli zerwie lokatę przed czasem, czeka go utrata odsetek.

Lokata na nowe środki w Idea Banku.

Oferta numer trzy to lokata na nowe środki proponowana przed Idea Bank. Jest to lokata miesięczna z oprocentowaniem w wysokości 3% w skali roku. Możemy na nią wpłacić od 500 złotych do 1 miliona złotych. Bank do skorzystania z oferty nie wymaga nawet założenia konta osobistego w Idea Banku. Oprocentowanie jest stałe z kapitalizacją odsetek na koniec trwania lokaty. Oferta została przygotowana dla wszystkich klientów Idea Banku. Lokata ma nowe środki odnawialna jest automatycznie na warunkach Lokaty Standardowej 3M. Założymy ją mobilnie lub przez internet.

Posted by helga at 10:37:29.